APIE MUS

Žemiau kviečiame susipažinti su mūsų istorija, įmonės vadovais, vykdomais bei įgyvendintais statybų projektais ir susisiekti
dėl Jūsų statybos techninės priežiūros vykdymo ar statybos viso projekto nuo A iki Z valdymo

Anno 1918

Kaip užsitikrinti sklandų, kokybišką, ramų ir darnų statybos procesą?

Mūsų istorija

Mūsų verslo pagrindas – mūsų ŠEIMA, todėl mes visiškai atsakome už savo darbą ir įsipareigojimus įvykdome 101%.
Jonas Viršilas statybos amatą pradėjo surinkęs vyrų dešimtinę dar XIX amžiaus pabaigoje. Jo apylinkės siekė nuo Kalnalio, Darbėnų iki Plikių ir pagaliau Mėmelio. Vėliau akmens skaldymo ir statybos amatą perėmė jo sūnus – Petras.
Petras Viršilas restauravo arba statė tiltus, Mėmelyje įrenginėjo gatvių grindinius.
Jo sūnus Povilas Viršilas dirbo labai daug įvairių statybos darbų Kretingalės bendruomenei.
Viktoras Viršilas (Povilo sūnus), atestuotas statybos bei statybos tehninės priežiūros vadovas, FIDIC inžinierius – jau daugiau kaip 40 metų stato, valdo, kontroliuoja, o dabar jau ir pataria bei prižiūri kaip stato kiti.
Dalius Viršilas (Viktoro sūnus) – įgijęs statybos ekonomikos ir verslo Magistro diplomą VGTU, sukaupęs virš 20 metų įvairios patirties (vadybos, valdymo, kontrolės, teisės) statybose, šiuo metu užsiima kvartalų ir namų projektų valdymo, statybos valdymo ir teisės veikla.

Mūsų komanda

Statybos techninės priežiūros ir projektų valdymo paslaugas dažniausiai atliekame patys, kartais pasisamdydami profesionalius inžinierius kiekvienam projektui individualiai, pagal apimtį, sudėtingumą, kompleksiškumą. Mūsų veiklos pagrindą sudaro mūsų Šeima, tad profesionalūs santykiai su mumis projektų įgyvendinimo metu yra paprastesni, šiltesni – kaip šeimoj.
Konkrečią projekto valdymo ir techninės priežiūros komandą parenkame pagal sudėtingumą, apimtį, terminą bei biudžetą, tad mūsų užsakovai, statytojai visada moka tik tiek, kiek už tokias paslaugas, būtina, mokėti. Ekonomiškumo ir visapusiškos naudos visiems statybos dalyviams siekiame kiekvienu atveju.

Viktoras Viršilas

Statybos vadovo pareigas ėjo 20 metų. 10 metų dirbo vadovaujant statybos ir restauratorių brigadoms, kartais iki 200 žmonių penkiuose projektuose vienu metu. Apie 10 metų vystė savo statybos paslaugų verslą, o pastaruosius 12 metų dirba statybos techninės priežiūros vadovu, FIDIC inžinieriumi, ES fondų finansuojamuose bei privačiuose projektuose. Aplinkos ministerijos pripažintas ypatingų statinių (gyvenamųjų, negyvenamųjų namų, inžinerinių, uostų, susisiekimo ir kt.) statybos bei statybos techninės priežiūros vadovas. Jo portfelyje daugiau kaip 300 projektų per pastaruosius 40+ metų.
Vykdo kelių Memelex group įmonių direktoriaus pareigas.

Dalius Viršilas

Statybos projektų valdymo Magistras, patyręs projektų vadovas (virš 50 projektų), buvęs Valstybinės Teritorijų Planavimo bei Statybos Priežiūros Inspekcijos Inspektorius, atstovavęs Klaipėdos Apskrities Viršininką teismuose, statybos informacinių sistemų kūrimo ir naudojimo (pvz. Infostatyba) konsultantas – konsultuoja įvairiais statybos valdymo, statybos teisės, legalizavimo bei kūrybinių sprendimų, kai niekas nepadeda, klausimais.
Valdo projektavimo ir statybos projektus, susijusius su infrastruktūra, kvartalais, miestais…
Memelex group partneris, įmonės UAB Pridavimas direktorius

Ką kalba klientai apie mus

[rev_slider alias=“otzivi“ /]

Mūsų parteneriai ir draugai

Faktai ir skaičiai

Naujausias projektas

2016 rugsėjo mėn. Pradėjome vykdyti daugiabučių namų statybų techninę priežiūrą naujausiame Klaipėdos kvartale „Saulės butai“
Plačiau apie „Saulės butai“

Loading...

Įgyvendinti projektai

Viktoras Viršilas, gavęs daug praktinių pamokų iš savo tėvo Povilo, senelio Petro, prosenelio Jono, savo kelionę statybos džiunglėse pradėjo 1974 metais Klaipėdoje (prieš tai, būdamas paaugliu, su tėvu pastatęs ne vieną privatų namą, įskaitant ir savo). Per daugiau nei 40 metų darbo statyboje (įvairiuose vaidmenyse: daugiausiai vadovaujant, valdant ir kontroliuojant statybos dalyvius, procesus ir užtikrinant savalaikius rezultatus) yra įvykdęs daugiau kaip 200 įvairaus sudėtingumo, kompleksiškumo, skirtingų paskirčių ir kategorijų statinių statybos projektų. Pastarąjį dešimtmetį, Viktoras užsiima statinių statybos techninės priežiūros, konsultavimo ir ekpertizės vykdymo veikla.
Jo sūnus – Dalius Viršilas, pastaruosius 2o metų statybos labirintuose žengia lygiagrečiai su tėvu, prisidėdamas teritorijų planavimo, projektavimo bei statybos valdymo, investicinių projektų įgyvendinimo, konsultavimo bei statybos teisės paslaugų teikimo srityse. Jo asmeniniame portfelyje  – virš 100 įvairiausio sudėtingumo ir kompleksiškumo įgyvendintų projektų bei išspręstų uždavinių. Būtų neteisinga, jei nepasinaudotumėt šiuo unikaliu tandemu įgyvendinant savo statybos projektą. Susisiekite jau dabar.

2019-06-27T07:48:45+03:00

Klaipėdos Laisvoje Ekonominėje Zonoje Norvegų kompanija ADVANTEC pastatė ir pardavė bei išnuomavo Metalo apdirbimo cechą Amerikos kompanijai General Electric Inc. 

2019-11-14T19:38:16+03:00

Klaipėdos rytinėje dalyje, ties išvažiavimu iš miesto, išdygo nauji daugiabučiai namai. Tai - SAULĖS BUTAI. Mes prižiūrime, padedame, konsultuojame, valdome. Jau galima pirkti butus...

2019-11-14T19:42:05+03:00

Klaipėdos aukštoji jūreivystės mokykla. Renovacija. Remontas. Rekonstrukcija. Mes vykdėme statybos techninę priežiūrą bei organizavome statybos užbaigimo (pridavimo) procedūras. Kadangi projektą finansavo valstybė, mums teko vykdyti ir patikrą...

2019-06-27T07:44:47+03:00

Vienas sudėtingesnių, kultūros paveldo statusą turintis projektas, įgyvendintas 1980 m. - gautas tarybinės valdžios medalis - Juknaičių vandens bokštas, 10-butis namas ir parduotuvė.

2019-11-14T19:29:18+03:00

1990-1996 metų laikotarpiu, su 200 restauratorių komanda buvo restauruotos 12 evangelikų, Liuteronų bažnyčių. Visos jos - Mažosios Lietuvos, Pamario Krašto vietovėse.

2019-11-14T19:29:47+03:00

Per 2o tarybinės statybos metų pastatyta ir laiku priduota 20 mokyklų. Tokie tempai buvo ne kiekvienam vadovui, todėl Viktoras Viršilas beveik visada gaudavo atostogas bei paskirą "Žiguliams".

2019-11-14T19:32:20+03:00

Nuo 2012 metų bendradarbiaujam su Klasco. Dažniausiai pasitarnaujam priduodant, įteisinant ir įregistruojant uosto teritorijoje pastatytus įvarius pastatus.

2019-11-14T19:34:20+03:00

DECO - baldų prekybos centras Klaipėdoje. Vykdėme statybos valdymo darbus. Iššūkis buvo perimti statybą viduryje proceso, Generaliniam rangovui paskelbus bankroto bylą...

2019-11-14T19:35:17+03:00

Statybos techninės priežiūros bei statybos užbaigimo paslaugas teikėme Lietuvos Jūrų muziejaus DELFINARIUMO rekonstravimo metu. Projekte dalyvavom kartu su kita įmone.

Sertifikatai

Mes spaudoje

Klaipėdos krašto bei Lietuvos žiniasklaida rašo apie statybos techninę priežiūrą, projektų valdymą, statybos teisę, ekonomiką, rinką ir mūsų dalyvavimą joje. Norėdami gauti kvalifikuotos informacijos kaip priduoti namą ar kaip susiprojektuoti darnius namus, turėtumėt susisiekti su mumis. Mes mielai pakonsultuojam. Žurnalistus taip pat.

Mūsų kontaktai

Memelex Group

Adresas: Šaulių g. 44, Klaipėda
Tel. (viber) : 8-678-67075,
el. p. info@memelex.lt
Skype: memelex1

Užsakymų forma

""
1
Vardas
Telefonas
Objektas
Papildoma informacija
0 /
Previous
Next